23 Eylül 2014 Salı

KAHVALTI KEYFİ SERİSİ - 5

Öğrencilik gibisi yokmuş hayatta.. Derdin az keyfin çok.. Vize zamanı gelince ufak panikler, final zamanı tutuşmalar ve bütlerde ne halt yicez şimdiler. Birer haftadan hesaplasan her dönemde 3 hafta var sıkıntılı gerisi ohh yatış.. Kahvaltı keyifleri, film geceleri, doğum günü kutlamaları. Çok efor sarf etmişiz gibi vize final sonrası kutlamaları.. Gırgır şamata bol bol kahkaha.. Son sene geldiğinde la son sene bu ya diye ara ara çöken hüzün.. Çok güzel geçen dört sene.. Aynı evde arkadaştan öte kardeş olduklarım, anlatmaya doyamadığımız güzel hatıralarımız. Bursa’ya giderken önce Balıkesir’den geçiyoruz malum. Balıkesir’e yaklaşınca hele mezuniyetten sonraki ilk 2 sene hep öğrenci evimize gidiyormuşum gibi geliyordu, sonra içinden geçip gidince içime öküz oturuyordu. Ben Balıkesir’i çok sevdim bana çok güzel arkadaşlıklar çok güzel hatırlar kazandırdı.

Bu hafta sonu keyfim on numara beş yıldız oldu çünkü canlarım geldi. Misafirlerim diyemiyorum onlara çünkü üç sene aynı evde yaşadıktan sonra her bir araya gelişimizde sanki yine öğrenci evimizdeymişiz gibi oluyor hiç ayrılmamışız hep berabermişiz gibi. Umutluyum aynı şehrin sınırlarına giricez birgünJ

Birde ayrılık vakti çabuk gelmese… Araba uzaklaşmaya başlayınca bir boşluk oldu hemen.. ee napcaz şimdi deyip kaldım..


Bir araya gelişlerimizin değişmez kaidesi kahvaltı sofrası..:) Bu hafta sonu kahvaltı keyfimiz ‘değmeyin keyfimize’ kıvamındaydı..
İşte keyif soframızJJ

Herkese bol neşeli günler olsun…


         ·         Patates kızartması

         ·         Salamlı yumurta
         ·         Tost ekmeğinde pizza
         ·         Lütenitsa
        ·         Boyoz ve gevrekler

      Tost ekmeğinde pizza için üzerine tıklayabilirsiniz...

            Afiyet bal şeker olsun.. :)


Beni instagramdan takip etmek için : @benimpastaevim_


4 yorum:

 1. gözlerim doldu okurken çok duygulandım vede üzüldüm:( ama tekrar kahvaltıyi görünce moralim yerine geldi:)

  YanıtlaSil
 2. Üniversite günleri çok güzeldir, arkadaşlıkları da öyle.

  Bir kahvaltı öneriside benden:

  http://didemveburakgeziyor.blogspot.com.tr/2014/10/ks-kahvalts-icin-oneri.html

  Afiyet olsun...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle üniversite günlerim hep gülümseyerek hatırlayacağım zamanlar:)) salça tarifini not aldım mutlaka deneyeceğim:)

   Sil